CERTYFIKATY

REFERENCJE

REFERENCJE OD KLUBÓW I ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH

OKS ODRA OPOLE S.A. 

“Produkty najwyżej jakości. Świetnie sprawdzające się wśród zawodowych piłkarzy. Duży wybór asortymentu, fachowa obsługa. Współpraca na najwyższy poziomie. Z czystym sumieniem – POLECAMY!”

REFERENCJE OD SPECJALISTÓW

MAREK KONIECZNY

fizjoterapeuta, ceniony specjalista w różnych dziedzinach sportu, przez wiele lat związany z Koroną Kielce

“Od wielu lat współpracuję z firmą SOTIMA w zakresie zaopatrzenia w sprzęt niezbędny do pracy ze sportowcami. Jako zawodowy fizjoterapeuta, zarówno w kolarstwie, koszykówce, piłce nożnej, jak i lekkoatletyce korzystam z niezawodnych produktów do odnowy biologicznej marki SIXTUS, suplementów EthicSport i Xenofit oraz akcesoriów do tapingu Ultimate Performance. SOTIMA stale utrzymuje najwyższą jakość produktów oraz olimpijski poziom wsparcia sportowca.”

KAROLINA ADAMIEC

fizjoterapeuta, terapeuta SI i manualny, trener medyczny i JUDO, były wieloletni członek kadry narodowej w JUDO

“Produkty SIXTUS wykorzystuję w mojej zawodowej pracy jako fizjoterapeuta. Zarówno olejki do masażu, jak i emulsja SIXTUS spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Torba medyczna Fizjoterapeuty Ultimate Performance jest bardzo wygodna i idealnie mieści wszystkie rzeczy, które fizjoterapeuta wykorzystuje w pracy z pacjentem.” https://www.instagram.com/fizjo_adamiec/

DARIUSZ DALKE 

wieloletni fizjoterapeuta Kadry Polski U-21, Pogoni Szczecin, Chemika Police oraz ekstraklasy norweskiej

“Od wielu lat współpracuję z SOTIMĄ, zarówno w gabinecie, klubach, jak i kadrze U-21, ponieważ mam olbrzymie zaufanie do wysokiej jakości produktów, które firma oferuje. Taśmy kinesiology tape Ultimate Performance oraz taśmy sztywne, to niezbędnik w profesjonalnym przygotowaniu moich podopiecznych.”

TOMASZ MAJCHRZYK

fizjoterapeuta Bruk-Bet Termalica, członek sztabu szkoleniowego kadry Polski U-21

“Suplementy i witaminy z firmy XENOFIT są preparatami najwyższej jakości, chętnie spożywanymi przez piłkarzy. Cechują się wysoką skutecznością oraz doskonałą przyswajalnością. Potas z Magnezem i Immun Drink to najczęściej stosowane przez nas produkty.”

REFERENCJE OD SPORTOWCÓW

KATARZYNA FURMANEK

wielokrotna, lekkoatletyczna medalistka w rzucie młotem

„Jako zawodowy sportowiec polecam suplementy i witaminy Xenofit oraz EthicSport. Są smaczne i bardzo dobrze przyswajalne przez mój organizm.”

FABIO TARKOWSKI

złoty medalista w JUDO, mistrz Polski Młodzików 2020 i v-ce mistrz Polski Juniorów Młodszych 2021 w JUDO, mistrz Polski Juniorów 2024

“Bardzo polecam taśmy do tapingu sztywnego Ultimate Performance. Towarzyszą mi na każdym treningu i zawodach, a suplementy EthicSport doskonale wspierają organizm podczas dużego wysiłku.”