O FIRMIE
 
Firma Sotima, właściciel sklepu internetowego REH-SPORT.PL, od 30 lat działa prężnie na rynku sportowym. 
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm SIXTUS, XENOFIT, ULTIMATE PERFORMANCE, ETHICSPORT, THERMALIS i SPORT READY.
 
W naszym szerokim asortymencie posiadamy również produkty innych firm.
Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz B2B produktów do sportu wyczynowego, rehabilitacji i odnowy biologicznej.
Wiemy jak ważne jest profesjonalne wsparcie kompetentnego partnera, więc długoletnie doświadczenie zaowocowało współpracą z wieloma klubami sportowymi
i reprezentacjami w różnych dyscyplinach sportowych. Zaopatrujemy również sklepy, hurtownie oraz ośrodki SPA. Od wielu lat wspieramy polski sport wyczynowy i amatorski.
 
Oferujemy najwyższej jakości produkty, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania.
Jesteśmy także właścicielem marki okularów CHAMPION.
 

Wszystkie firmy zainteresowane naszymi produktami zapraszamy do współpracy.

SIXTUS to kompetencja i wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości kosmetyków do odnowy biologicznej i szeroko pojętej rehabilitacji. Wszystkie surowce używane przy produkcji preparatów, sprawdzane są i testowane w specjalnym laboratorium naukowym. Skuteczność produktów SIXTUS polega na odpowiednim połączeniu składników – olejków eterycznych ziół alpejskich oraz tłuszczów roślinnych. Wyciągi z ziół oraz czyste olejki eteryczne skutecznie stymulują mikro cyrkulację – w ten sposób wspomagają rozluźnieniu mięśni i wzmagają ich gotowość do wysiłku. Działają zapobiegawczo w przypadku dolegliwości i nadwerężeniu mięśni ograniczając ryzyko powstawania urazów.  

XENOFIT to firma będąca częścią niemieckiego koncernu farmaceutycznego VERLA-PHARM słynącego z produkcji najwyższej jakości produktów magnezowych. Odżywki Xenofit przeznaczone są dla sportowców wyczynowych oraz osób prowadzących sportowy tryb życia. Większość suplementów nie zawiera glutenu i jest odpowiednia dla wegan. Charakteryzują się znakomitą jakością i są przyjazne dla układu pokarmowego. Xenofit jest od wielu lat oficjalnym dostawcą odżywek do wielu klubów i związków sportowych w całej Europie (DSV – Niemieckiego Związku Narciarskiego).

Firma Xenofit posiada certyfikat EMAS, nr DE- 155-00171. 

ETHICSPORT® to wiodąca włoska marka spełniająca potrzeby żywieniowe sportowców, posiadająca w swojej ofercie gamę suplementów diety stosowanych w celu wspierania organizmu sportowca na wszystkich etapach jego wysiłku. Każda partia suplementów diety EthicSport testowana jest przez niezależne laboratoria zdrowia publicznego oraz poddawana badaniom mikrobiologicznym i antydopingowym w celu wykazania zgodności z obowiązującymi wymogami higieniczno-sanitarnymi.

Większość produktów EthicSport® jest BEZGLUTENOWA I ODPOWIEDNIA DLA WEGAN I WEGETARIAN. 

ULTIMATE PERFORMANCE UP to angielska firma produkująca stabilizatory, ortezy, taśmy elastyczne i sztywne do tapingu sportowego i medycznego (rehabilitacji), wkładki do butów neutralizujące wady stóp oraz inne akcesoria wykorzystywane w medycynie sportowej i rehabilitacji.  

Wszystkie stabilizatory oraz wkładki firmy Ultimate Performance są wyrobami medycznymi i posiadają wpis do urzędu rejestracji wyrobów medycznych oraz oznaczenie CE.

SPORT READY to bułgarska firma kosmetyczna, która w swoim asortymencie posiada 7 kosmetyków do ciała sportowca. Sport Ready charakteryzuje się nowoczesnymi formułami, składnikami aktywnymi o skutecznym działaniu oraz zaawansowaną technologią produkcji.

THERMALIS to włoski producent ekologicznej i naturalnej linii produktów na bazie wody hipertermalnej z basenu termalnego Wzgórz Euganejskich we Włoszech. W asortymencie THERMALIS znajduje się krem do masażu przeciwbólowego, morska sól termalna do kąpieli i okładów leczniczych oraz bio fango – błoto hipertermalne do okładów.