Promocje
BATON PROTEINOWY - CREAMY & CRUNCHY 32%
BATON PROTEINOWY - CREAMY & CRUNCHY 32%
8,99 zł 6,99 zł 7,31 zł 5,68 zł
szt.
BATON ENERGETYCZNY SPECJAL - ENERGY SPECIAL
BATON ENERGETYCZNY SPECJAL - ENERGY SPECIAL
6,50 zł 4,99 zł 6,02 zł 4,62 zł
szt.
ARGININA ACTIVE POWER
ARGININA ACTIVE POWER
79,00 zł 39,99 zł 73,15 zł 37,03 zł
szt.
BATON ENERGETYCZNY KARMELOWY - ENERGY CARAMEL
BATON ENERGETYCZNY KARMELOWY - ENERGY CARAMEL
6,50 zł 4,99 zł 6,02 zł 4,62 zł
szt.
BATON PROTEINOWY - CREAMY & CRUNCHY 37%
BATON PROTEINOWY - CREAMY & CRUNCHY 37%
8,99 zł 6,99 zł 7,31 zł 5,68 zł
szt.
Regulamin

REGULAMIN

funkcjonowania sklepu internetowego

Sklep internetowy działający pod adresem www.reh-sport.pl  prowadzony jest przez firmę:

SOTIMA S.C.  z siedzibą w Opolu, ulica Wschodnia 4, email: sotima@sotima.pl  REGON 530560875 NIP 7540136445

 

 1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia przez firmę SOTIMA S.C.  usługi drogą elektroniczną, polegającej na  sprzedaży towarów za pośrednictwem sklepu internetowego.
 2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Dokonując zakupów produktów  w sklepie internetowym klient zawiera umowę sprzedaży z firmą SOTIMA S.C..
 3. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.reh-sport.pl, są przetwarzane przez SOTIMA S.C. z siedzibą w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, klient ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz ma możliwość do ich poprawienia lub usunięcia. Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy oraz jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez ww. sklep.
 4. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.
 5. Klienci sklepu internetowego mogą wybrać następujące formy płatności za zamówione przez nich produkty:przelew bankowy na podstawie zamówienia na konto firmy SOTIMA S.C.,przelew natychmiastowy za pomocą serwisu Przelewy24.pl,płatność gotówką w momencie odbioru paczki,płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
 6. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się z chwilą wpływu środków na konto firmy SOTIMA S.C. lub natychmiastowo w przypadku płatności przy odbiorze.
 7. Zamówienie zostaje anulowane w przypadku braku wpływu środków na konto firmy SOTIMA S.C. w ciągu 7 dni od daty jego złożenia.
 8. Realizacja zamówienia jest uwarunkowana dostępnością produktu u producenta w chwili wpływu środków na konto firmy SOTIMA S.C.. W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem firma SOTIMA S.C.  informuje klienta o stanie zamówienia.
 9. Wszystkie ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego są wyrażone w złotych polskich.
 10. Podawane są zarówno ceny netto oraz ceny brutto zawierające podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie oraz zestawie jest ceną brutto i jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 11. Firma SOTIMA S.C. zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego, wprowadzania nowych produktów i wycofywania produktów do/z oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.
 12. Klient otrzymuje fakturę VAT przy każdym zamówieniu. Dane do faktury podaje klient wypełniając odpowiedni  formularz umieszczony na stronie zamówienia. Faktura VAT dołączona zostaje do przesyłki zawierającej zamówiony towar bądź wysyłana jest drogą elektroniczną na adres e-mail kupującego.
 13. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 14. Zamówienie produktu zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu Umowy sprzedaży.
 15. W przypadku złożenia zamówienia dostawa towaru zostanie zrealizowana nie później niż w terminie siedmiu (7) dni licząc od dnia, w którym została zawarta Umowa sprzedaży, o ile przy towarze nie zaznaczono inaczej. Większość wysyłek realizowanych jest w 24 godziny po złożeniu i opłaceniu zamówienia. 
 16. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienie może się wydłużyć, o czym klient jest informowany po złożeniu zamówienia.
 17. Zamówione towary dostarczane są pod adres wskazany na formularzu zamówienia.
 18. Koszt przesyłki podany jest klientowi przed ostatecznym złożeniem zamówienia po określeniu przez niego sposobu płatności i dostawy.
 19. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość wysłania towaru inną drogą bądź za granicę terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 20. Pomimo dołożenia wszelkich starań sklep internetowy nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem przed podjęciem decyzji o zakupie.
 21. Prawo odstąpienia od umowy reguluje "ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”. Klient może odstąpić od umowy rezygnując ze złożonego zamówienia przesyłając taką informację listem poleconym lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep@sotima.pl.  W przypadku wysłania informacji poprzez e-mail, za czas dostarczenia wiadomości uważa się czas jej otrzymania przez firmę SOTIMA S.C. co jest potwierdzane wiadomością zwrotną wysyłaną na konto e-mail klienta). W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą, a dokonane wpłaty ulegają zwrotowi. Jeśli zamówione produkty zostały już wysłane, klient może odmówić odbioru przesyłki. W przypadku odmowy odbioru przyjęcia wysłanych produktów zwrot dokonanej wpłaty będzie pomniejszany o koszty transportu faktycznie poniesione przez firmę SOTIMA S.C. . W przypadku zamówień składanych drogą elektroniczną, konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie do 14 dni liczonych od daty dostarczenia produktu, (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), poprzez zwrot produktu na adres firmy w stanie niezmienionym. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w takim przypadku konsument.
 22. W przypadku stwierdzenia wad produktu, klient ma prawo zgłoszenia firmie SOTIMA S.C. reklamacji produktu drogą elektroniczną na adres sklepu sklep@sotima.pl po czym klient otrzyma informację zwrotną z poszczególnymi krokami przeprowadzenia reklamacji gwarancyjnej. 
 23. Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z firmą SOTIMA S.C. w celu wyjaśnienia sprawy.
 24. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.
 25. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Sklepu. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.
 26. Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.
 27. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl